Biz Kimiz ?

Mesaplast Kimya SAN. TİC. A.Ş
Petrokimya endüstrisinde plastik hammadde ticareti alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız , yurt içinde hizmet verdiği bini aşkın plastik hammadde kullanıcısına, Petkim ve diğer nitelikli yurtdışı kaynaklardan hammadde temin edip dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Mesaplast Kimya, satışını gerçekleştirdiği ithal ürünleri özellikle Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Asya’daki önemli petrokimya üreticilerinden temin ederek; Proforma, gümrük teslim  veya adrese teslim şeklinde satışlarla müşteri ihtiyacını karşılamaktadır.

Mesaplast Kimya yönetimi, uzun yıllardan bu yana plastik sektöründe her kademede görev yapmış sektörün tanıdığı ve güvendiği deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Mesaplast Kimya, kurulduğu günden bu güne plastik hammadde tedariğinde;
○ Müşteri ihtiyacını belirleme,
○ Garantili ve yüksek kalitede ürün sunma,
○ Rekabetçi fiyat teklifi,
○ Tam zamanında ve eksiksiz teslimat,
○ Satış sonrası müşteri memnuniyeti,
  ..gibi unsurları en iyi şekilde yerine getirerek polimer sektöründe güven inşa etmeğe devam ediyor..

Hizmetlerimiz

Teknik Bilgi

Teknik kadromuz, deneyimli ve sürekli yenilenen bilgi birikimleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunar. Üretim esnasında oluşabilen problemlerin üstesinden kısa sürede gelerek daha verimli çalışabilmenize yardımcı olur. Ayrıca, verimliliği arttıran, kaliteyi yükselten, maliyeti düşüren seçimler yapmanızda katkı sağlar. Müşteri memnuniyetinin kaliteli girdi teminiyle sağlanacağı bilinciyle hareket ederek kalite seviyelerini doğru ürünlerle yükseltmeleri için teşvik eder.

Depolama

Türkiye genelinde hizmet veren Mesa Plas Plastik, müşterilerine en yakın olan depodan sevkiyat yaparak müşteri memnuniyetini arttırmayı görev edinmiştir. Bu amaçla İstanbul, Konya, İzmir ve Mersin de birçok ardiye ve antrepo ile stratejik iş ortaklığı yapmaktadır. Ayrıca, firmamız bünyesinde bulunan İstanbul ve Konya depolarından kısmi sefkiyatlar gerçeleştirerek müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını depolama standartları doğrultusunda güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Lojistik

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri tedarik edip yada direk stoktan dağıtım sürecinde; ürün sefkiyatlarını eksiksiz ve tam zamanında teslimat prensibi ile gerçekleştirmekteyiz. Sipariş ettiğiniz ürünler oparasyon departmanımız tarafından ardiye,antrepo ve yük taşıyıcıları koordinasyonu sağlanarak güvenli bir şekilde transfer edilmektedir. Ayrıca,ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin teslimatını belirlediğimiz limanlarda yada adresinize eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim etmekteyiz.